30 دی 1396 ساعت 12:48

 

 

  طی حکمی از سوی معاون رئیس جمهور، نماینده مردم یزد در مجلس هشتم شورای اسلامی و رئیس سابق سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد طی سال های 1386 - 1381 بعنوان معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور منصوب شد.

 

 

 

به گزارش یزدان نیوز به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین از یزد، جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در این حکم آورده است: 

 

بسمه تعالي

 

برادر ارجمند جناب آقاي علی اکبر اولیاء

 

باسلام
با توجه به شایستگی، تعهّد و تجارب ارزشمند شما در امور قانونگذاری، مدیریت های اجرایی و برنامه ریزی، به موجب این حکم، شما را به عنوان «معاون سرمایه انسانی» سازمان اداری و استخدامی کشور منصوب می نمایم.

مأموریت اصلی آن معاونت اجرای برنامه مدیریت منابع انسانی از برنامه جامع اصلاح نظام اداری و اولویت اقدامات آن معاونت، برنامه ریزی برای کاهش نیروی انسانی دولت، ارتقاء بهره وری و بهسازی کارکنان، مدیریت مطلوب و بهینه نظام های پرداخت و مدیریت مشاغل و کمک به ارتقاء فرهنگ سازمانی در دستگاه های اجرایی می باشد و لازم است مساعی خود را در جهت تحقق مأموریت و اولویت های یادشده در راستای برنامه های مصوب دولت تدبیر و امید و نظرات ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران مبذول نمایید.

امید است با بهره گیری از رهنمودها و سیاستهای کلی ابلاغی مقام معظم رهبری و اتکاء به خداوند سبحان در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Back to Top

Template Design:Dima Group