30 دی 1396 ساعت 12:54

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد گفت: پروژه انتقال گاز به بافق روند خوبی را طی کرده و سه ماه جلوتر از برنامه زمانبندی پیش می‌رود.

به گزارش خبرنگار مهر، مدیرعامل شرکت گاز استان یزد صبح یکشنبه به همراه نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و امام جمعه بافق، مشاور و پیمانکار پروژه گازرسانی بافق، از روند اجرای خط انتقال گاز به بافق بازدید کردند و از نزدیک در جریان پیشرفت این پروژه قرار گرفتند.

علیرضا پیله ور در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به  پیشرفت قابل توجه پروژه خط انتقال گاز به بافق اظهار داشت: پروژه انتقال گاز یزد بافق که در تاریخ 28 اسفند سال 90 کلنگ آن به زمین خورد در حال حاضر از پیشرفت خوبی برخوردار است و این پروژه از برنامه زمانبدی سه ماه جلوتر است.

وی در تشریح روند پیشرفت فیزیکی این پروژه افزود: تا کنون بیش از  65 کیلومتر جاده سرویس اجرا شده و 50 کیلومتر کانال نیز حفر شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد بیان داشت: در قسمت مناطق باتلاقی انتهای مسیر کار جاده سازی اولیه توسط شرکت مهندسی توسعه در حال انجام است که به محض رسیدن لوله های مربوط به انتقال گاز،  این پروزه با سرعت خوبی جلو خواهد رفت.

وی تصریح کرد: از 9 ایستگاهی که در مسیر وجود دارد ساختمان سه ایستگاه آن احداث شده و مابقی هم در حال احداث است که امیدواریم این پروژه 18 ماهه در زمان مقرر مورد بهره برداری قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد خاطر نشان کرد: برای تسریع عملیات گازرسانی به بافق،  قبل از اینکه خط انتقال به بافق برسد ساختمان ایستگاه cgs که تقلیل فشار است در بافق احداث شده در این راستا این پروژه  یک گام جلو تر است.

پیله ور در  بخش دیگری از صبوری  مردم بافق جهت تاخیر پیش آمده در آسفالت معابر حفاری شده در این شهرستان تشکر کرد و بیان داشت:  فاز اول گاز شهری بافق هم رو به اتمام است و نزدیک به 70 درصد آن انجام شده است و از مردم به خاطر عملیات انجام شده و تاخیر در ترمیم ترانشه‌ها عذرخواهی می شود.

وی تاخیر پیش آمده را به دلیل  مساله قیر و قیمت آن عنوان کرد و تصریح کرد: با انتخاب پیمانکار جدید این مشکل نیز برطرف و معابر حفاری شده به زودی آسفالت می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Back to Top

Template Design:Dima Group