30 دی 1396 ساعت 12:52

سه شنبه20/4/1391 در ساعت 12:30 دکتر عبدالله زاده به همراه معاون وزیر راه و شهر سازی و هیئت همراه از نقطه حادثه خیز خسروآباد سه راهی مرگ که در چند روز گذشته شاهد ششمین قربانی این سه راهی بودیم بازدید نمودند.

 

سپس دکتر عبدالله زاده به همراه آقایان اعضای محترم شورای شهر و شهردار،بخشدار بخش مرکزی،رییس اداره راه،رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامیف روحانی،دهیار و شورای اسلامی روستا و اصحاب رسانه و تنی چند از مسئولین بر سر مزار مرحوم محمود کاظمی و برادر شهیدش حاضر گردیده و به ذکر فاتحه پرداختند.در ادامه ایشان جهت عرض تسلیت و آشنایی از نزدیک با مشکلات همسر و دو فرزند صغیر مرحوم محمود کاظمی در منزلش تجمع نمودند.

 

نکته قابل ملاحظه این که دکتر عبدالله زاده از تنور نانوایی که برادر شهید کاظمی بعد از نا امیدی از مسئولین در بدست آوردن شغلی آبرومند جهت گذران زندگیش در آخرین شب عمر خویش بنا کرده بود دیدن نمود و در پای این اثر غم انگیز بر جای مانده از آن مرحوم قول پیگیری مجدانه در حل مشکل معیشتی خانواده آن مرحوم را داد.

 

شایان ذکر است در نشستی که در منزل مرحوم کاظمی برگزار گردید اعضای شورای اسلامی خسروآباد و رییس اداره راه طبس پیشنهادات خود مبنی بر اصلاح سه راهی مرگ خسروآباد بیان داشتند که نظر جمعی بر آن شد تا کارشناسان امر از محل بازدید نموده و نظر قطعی خود را اعلام نمایند.

 

گروه نویسندگان خسروآباد خبر به نمایندگی از مردم فهیم خسروآباد عملکرد قاطع،سریع و شایسته دکتر عبدالله زاده را ارج نهاده و آرزوی موفقیت روز افزون برای ایشان از درگاه ایزد منان دارند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Back to Top

Template Design:Dima Group