30 دی 1396 ساعت 12:50

سید هدایت‌الله بنی‌فاطمه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد اظهار داشت: یزد در دهه دوم ایام فاطمیه و در روز 25 فروردین ماه جاری میزبان 13 شهید گمنام خواهد بود.

 

وی افزود: پیکر پاک این شهدا که پس از تفحص در مناطق مرزی نظیر جزایر مجنون و فاو کشف شده است، با برگزاری مراسم تشییع باشکوه در یزد همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) به خاک سپرده می‌شود.

 

بنی‌فاطمه خاطرنشان کرد: مراسم تشییع در شهرهای یزد و اردکان برگزار می‌شود و 13 شهید گمنام در این دو شهر به خاک سپرده می‌شوند.

 

وی عنوان کرد: بر اساس تصمیم‌گیری‌های انجام شده، قرار است این چند شهید در حسینیه امیرچخماق یزد و پارک بزرگ شهر اردکان خاکسپاری شوند.

 

بنی‌فاطمه بیان داشت: استان یزد تاکنون میزبان 132 شهید گمنام دفاع مقدس بوده است که با میزبانی از 13 شهید دیگر، آمار شهدای گمنام در استان یزد به 145 شهید خواهد رسید.

دیدگاه‌ها   

0 #1 یه بسیجی 1392-01-11 10:18
حقیقت این است که هرچه بگوییم خسته شده ایم و بریده ایم. اسلام دست از سر ما بر نمی دارد. ماباید بمانیم و کاری را که می خواهیم. انجام بدهیم. همیشه باید مشغول یک کلمه باشیم.و آن (( عشق)) است. اگر عاشقانه با کار پیش بیایی به طور قطع بریدن و عمل زدگی و خستگی برایت مفهومی پیدا نمی کند…

شهیدمحمد ابراهیم همت
جنبش دانشجویی بایدکاری انجام دهد…
جوانان بسیجی وهیئتی باید کاری کرد…
آیا این توهین به شهدا نیست؟
آیا نباید کاری کرد؟
آیا شما حاضرید یکی از اقوامتان در پارک شهر خاسپاری شود؟
شهدا گمنام واقعا غریبند…
جوانان بسیجی وهییتی به پا خیزید که اگر شهدا در پارک شهر خاکسپاری شوند توهین به شهداست…توهین را نمی شود تحمل کرد
نوشته ی یه بسیجی گمنام اردکانی که مانند تمام مردم شهرش مخالف خاکسپاری شهدای گمنام در مرکز فحشا یعنی پارک شهر اردکان است.
آیا مساجد ودانشگاه های ما شهید نمی خواهند؟
التماس دعا
یاعلی.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Back to Top

Template Design:Dima Group