20 آذر 1396 ساعت 07:45

مدیرعامل شرکت کولاک گستر یزد عنوان کرد:
مدیرعامل شرکت کولاک گستر یزد گفت: محصولات دانش بنیان این شرکت در افزایش راندمان و کاهش مصرف تاثیر داشته و استفاده از آنها به دلیل کم مصرف بودن و بازدهی بالا، در کاهش مصرف سوخت در سطح کلان کشور و افزایش ارز آوری تاثیر بسزایی خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، شرکت کولاک گستر یزد در سال 1379 با موضوع تولید سیستم های سرمایشی گرمایشی و لوازم و تجهیزات سالن های پرورش طیور آغاز به کار کرد و هم اکنون بهترین و پربازده ترین سیستم های بهینه سرمایشی وگرمایشی را تولید می کند.

مدیر عامل شرکت کولاک گستر یزد در خصوص اهداف اولیه این شرکت اظهار داشت: از ابتدای فعالیت دغدغه کاهش مصرف انرژی در سیستم های تولیدی مهم ترین هدفی بود که مدنظر داشتیم و با بررسی اکثر سیستم های موجود، معایب آنها را مشخص و در جهت رفع عیب آن ها برآمدیم که نهایتا به ابداع و ثبت چندین اختراع و سپس تجاری سازی محصولات ثبت اختراعی منجر شد.

سید مجتبی سیدین خراسانی ادامه داد: مهم ترین شاخص انتخاب این شرکت به عنوان فناور برتر در سال 95، استفاده از دانش روز دنیا و تجهیزات پیشرفته مطابق با استانداردهای بین المللی و ایده های فناورانه و نوآورانه به صورت مستمر بوده که در فعالیت شرکت بروز و ظهور پیدا کرد.

وی با اشاره به استقبال خوب مشتریان از سیستم های گرمایشی و سرمایشی نوآورانه و دانش بنیان این شرکت بیان کرد: در بخش سرمایشی کولرهای نوآورانه ما که با نام پدباکس و مینی هوا ساز وارد بازار شده، جایگزین بسیار خوبی برای کولرهای آبی می باشد که مصرف آب و برق را بطور قابل ملاحظه ای کاهش داده و بازدهی و سرمایش را تا حد بسیار بالایی افزایش داده است و همین امر باعث استقبال زیاد از این محصول گردیده است.

سیدین خراسانی افزود: در بخش گرمایش نیز سیستم های گرمایشی با افزایش قابل ملاحظه ی سطح گرمایش و بازدهی 92% باعث کاهش بین 30 تا 50% مصرف سوخت گردیده که این امر باعث گردیده این سیستم ها نه تنها در داخل کشور بلکه در خارج کشور به عنوان یک محصول با کیفیت و پربازده مورد استقبال قرار گیرد و باعث افتخار کشور شده است.

گفتنی است شرکت کولاک گستر علاوه بر اشتغال زایی برای یکصد نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم تا به حال توانسته است افتخاراتی از جمله چندین دوره تولید کننده نمونه استانی و کشوری، برنده و عنوان برتر جشنواره خوارزمی، برند برتر صادرات محصولات دانش بنیان، شرکت برگزیده روز ملی صنعت و معدن استان، تولیدکننده برتر کشور در جشنوارها و سمینارهای کشوری را کسب کرده و تاییدیه سازمان های بهینه سازی سوخت و گسترش و نو سازی صنایع ایران را به دست آورد.

 

عربستان با 13 میلیارد دلار، هند با 11.1 میلیارد دلار و پاکستان با 7.2 میلیارد دلار در جایگاه‌های نخست واردات سلاح در جهان قرار دارند.

براساس یک تحقیق ارائه شده از سوی کنگره آمریکا پس از عربستان، هند و پاکستان بزرگترین خریداران سلاح در میان کشورهای در حال توسعه جهان محسوب می‌شوند.
 
به گزارش  فارس به نقل از فایننشیال اکسپرس، براساس نتایج تحقیق ارائه شده از سوی کنگره آمریکا، پس از عربستان، هند و پاکستان به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم کشورهای با بیشترین واردات سلاح در میان کشورهای در حال توسعه محسوب می‌شوند
 
این گزارش می‌‌افزاید، علی‌رغم تحریم‌های اعمال شده علیه هند با توجه به مناقشه این کشور با پاکستان، هند هم‌اکنون به دومین واردکننده سلاح در جهان تبدیل شده است.
 
عربستان با 13 میلیارد دلار، هند با 11.1 میلیارد دلار و پاکستان با 7.2 میلیارد دلار در جایگاه‌های نخست واردات سلاح در جهان قرار دارند.
 
پس از این کشورها الجزایر با 5.5 میلیارد دلار، مصر با 5 میلیارد لار، کره جنوبی با 4.5 میلیارد دلار، چین با 4.1 میلیارد دلار، ونزوئلا با 4.1 میلیارد دلار، رژیم صهیونیستی با 4 میلیارد دلار و امارات به 3.7 میلیارد دلاری در جایگاه‌های چهار تا دهم کشورهایی با بیشترین واردات سلاح در جهان قرار دارند.
 
براساس آمار مرکز CRS زیرمجموعه کنگره آمریکا از سال 2008 تا 2015 عربستان 93.5 میلیارد دلار سلاح وارد کرده است، در این زمینه هند با واردات 34 میلیارد دلار سلاح در این مدت در جایگاه دوم قرار دارد.
 
این گزارش می‌افزاید: افزایش قابل توجه واردات سلاح از سوی هند نشان‌دهنده تلاش این کشور برای به‌روز رسانی ارتش این کشور است.
 
علی‌رغم اینکه هند یکی از بزرگترین واردکنندگان سلاح از روسیه محسوب می‌شود اما این کشور در سال‌های اخیر تلاش کرده است، تا منابع تأمین سلاح خود را تنوع بخشیده و این مسئله به نفع آمریکا تمام شده است.
 

شش نوع ماهي در استان کويري يزد پرورش داده مي شود.
به گزارش خبرگزاري آريا، معاون شيلات استان يزدگفت: در حال حاضر بيش از شش نوع ماهي از جمله قزل آلا ،خاوياري ، ماهي سفيد ، فيتوفاگ ، هامور و تيلاپيا در استان يزد پرورش داده مي شود.
نبي زاده افزود:پرورش ماهي در استخرهاي دو منظور کشاورزي توسط حدود سيصد بهره بردار، علاوه بر بهره وري در آب وخاک کشاورزي،تحقق شعاراقتصاد مقاومتي را نيز در بر دارد.
وي گفت: سيصد استخر دو منظوره کشاورزي در استان به پرورش ماهيان گرمابي و سرد آبي اختصاص دارد وقرار است تا پايان امسال تعداد اين استخرها به پانصد عددبرسد .
نبي زاده با اشاره به اينکه حدود هزار تن ماهي گرمابي و سردابي دراستخرهاي دو منظور کشاورزي در استان يزد توليد ميشود افزود : چهل وپنج درصد آنها به ماهيان گرمابي اختصاص دارد که در سال جاري محقق شده و مابقي به پرورش ماهيان سردابي اختصاص دارد که تاپايان سال توليد مي شود .

 

 

 

 

 

فروش قطعی این خودرو دارای مزایای بیمه شخص ثالث و شیشه بالابرعقب برقی است و موعد تحویل این خودرو 60 روزه خواهد بود.

 گروه صنعتی ایران خودرو فروش و پیش فروش پژو 206 را در دی‌ماه آغاز کرد.

به گزارش عصر ایران این شرکت قصد دارد خودرو 206 تیپ 2 خود را به صورت نقدی به مبلغ مصوب 32 میلیون و 673 تومان به فروش برساند.

پژو 206 تیپ 2 نقدی دارای بیمه شخص ثالث، در هفت رنگ متنوع و بعد از 30 روز تحویل خریدار می شود.

آغاز فروش اقساطی پژو 206(+جزئیات)

ایران خودرویی ها پیش فروش پژو 206 تیپ 2 را هم در برنامه‌های خود آورده اند و شرایط پیش فروش این خودرو به شرح زیر است:

این خودرو دارای بیمه شخص ثالث، سود مشارکت 25 درصد و سود انصراف 22 درصد است.

خودرو 206 تیپ 2 با پیش پرداخت 160 و 120 میلیون ریال برای پیش فروش عرضه شده است وتحویل این خودرو تیرماه 96 خواهد بود.

همچنین ایران خودرو 206 تیپ 5 را هم به صورت نقدی و پیش فروش ارائه کرده است.

این شرکت خودرو 206 تیپ 5 را به قیمت مصوب 36 میلیون 849 هزار تومان به صورت نقدی به فروش می‌رساند.

فروش قطعی این خودرو دارای مزایای بیمه شخص ثالث و شیشه بالابرعقب برقی است و موعد تحویل این خودرو 60 روزه خواهد بود.

پژو 206 تیپ 5 به صورت پیش فروش و با پیش پرداخت 180 و 140 میلیون ریال نیز ارائه شده است.

این خودرو در شرایط پیش فروش بیمه شخص ثالث، سود مشارکت 25 درصد، سود انصراف 22 درصد قرار داده و تحویل خودرو در مرداد 96 خواهد بود.

 

 

Back to Top

Template Design:Dima Group