30 دی 1396 ساعت 12:54

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از یزد، به نقل از روابط عمومی ارشاد، علی غیاثی ندوشن، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد ۱۳ دی ماه اظهار کرد: جشنواره تئاتر فجر استانی از ١٤ تا ١٨ دی ماه در یزد با حضور ٥ اثر نمایشی برگزار خواهد شد.
غیاثی ندوشن  نام این نمایش‌ها را هدیه مرموز، خانوم، دوبارگی، مکبث، هیس اون بیدار میشه اعلام کرد و گفت: این آثار نمایشی منتخبی از استان های تهران، قم، خراسان شمالی و تبریز است.
وی ادامه داد: اختتامیه این مراسم ١٨ دی ماه ساعت ١٨در تالار هنر یزد برگزار می‌شود.
غیاثی ندوشن با اشاره به برخی برنامه‌های جنبی و کارگاه‌های این جشنواره تصریح کرد: کارگاه قابلیت‌های روز و استفاده از آن در طراحی (چهارشنبه ۱۵ دی ماه) و (پنج شنبه ۱۶ دی ماه) ساعت ٨.٣٠ الی ١٢ در مکان سالن همایش و کنفرانس مجتمع فرهنگی هنری امام علی(ع) واقع در بلوار دانشجو برپا خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه کارگاه زبان بدن روز پنج شنبه ساعت ١٢ الی ١٤ در مکان سالن بلک باکس تالار هنر برگزار خواهد شد گفت: نقاشی و ایده هایی برای اجرای تئاتر روز جمعه ساعت ١٠ الی ١٤ در مکان سالن همایش و کنفرانس مجتمع فرهنگی هنری امام علی(ع) واقع در بلوار دانشجو نیز برگزار می‌شود.
غیاثی افزود: با توجه به اینکه ظرفیت این کارگاه ها محدود است؛ لذا علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت نام، نام و نام خانوادگی خود را به شماره ٠٩١٣٩٠٥٣٣٧٠ پیامک کنند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Back to Top

Template Design:Dima Group